Navigace

Obsah

Komise a jejich složení pro volební období 2018 – 2022

 

V souladu s § 102 odst. 2 písm. h) zákona č. 128/2000 Sb. o obcích ( obecní zřízení), v platném znění, Rada obce Návsí na svém 7. zasedání konaném dne 16. 01. 2019 zřídila a jmenovala předsedy a členy komisí pro volební období 2018 – 2022. 

Rada zřizuje komise jako své iniciativní a poradní orgány.

Komise předkládá radě svá stanoviska a náměty.

 

Komise: Místního hospodářství

Předseda: Břetislav Kolesa.

Členové: Marcel Kokeš, Jindřich Jurzykowski, Mgr. Halina Lisztwanová.

 

Komise: Stavební, pro zadávání veřejných zakázek

Předseda: Robert Karch.

Členové: Ing. Marian Otruba, Ing. Petr Štefek.

 

Komise: Školská, kulturní

Předseda: Mgr. Vladimír Šnajdr.

Členové: Anna Cieslarová, Jarmila Kantorová, Renáta Kantorová, Mgr. Romana Molinková.

 

Komise: Grantová na podporu kulturních, sportovních a jiných aktivit

Předseda: Mgr. Jan Fojcik.

Členové: Mgr. Vladimír Šnajdr, Mgr. Rafael Nieslanik.

 

Komise: Sboru pro občanské záležitosti

Předseda: Mgr. Romana Molinková. 

Členové: Emilie Bocková, Alois Bocek, Anna Byrtusová, Danuše Hawliczková,

Daniela Muchová, Jiřina Kantorová, Edita Kokešová, Emilie Sikorová, Marian Waszut.

 

 

Komise a jejich složení pro volební období 2014 – 2018

 

Komise: Místního hospodářství a životního prostředí

Předseda: Břetislav Kolesa.

Členové: Jindřich Jurzykowski, Jiří Sikora.

 

Komise: Pro vyhlášení grantů na podporu kulturních, sportovních a jiných aktivit

Předseda: Anna Luberová.

Členové: Mgr. Vladimír Šnajdr, Marian Waszut.

 

Komise: Stavební a pro zadávání veřejných zakázek

Předseda: Robert Karch.

Členové: Ing. Marian Otruba, Žofie Vítová.

 

Komise: Sbor pro občanské záležitosti

Předsedkyně: MUDr. Halina Dordová.

Členové: Bocek Alois, Bocková Emilie, Kokešová Edita, Muchová Daniela, Sikorová Emilie.

 

Komise: Školská a kulturní

Předseda: Mgr. Petr Majetný.

Členové: Anna Cieslarová, Jarmila Kantorová, Mgr. Vladimír Šnajdr, Mgr. Halina Waclawková.

 

 

Komise a jejich složení pro volební období 2010 – 2014

 

Komise: Místního hospodářství a životního prostředí

Předseda: Stanislav Lisztwan.

Členové: Jiří Sikora, Josef Bocek, Miroslav Kolarčik, Vladislav Tacina.

 

Komise: Pro vyhlášení grantů na podporu kulturních, sportovních a jiných aktivit

Předseda: Vladislav Szkandera.

Členové: Mgr. Vladimír Šnajdr, Rostislav Kolesa.

 

Komise: Stavební

Předseda: Rostislav Kolesa.

Členové: Stanislav Sikora, Andrea Kantorová, Bc. Marek Lipus.

 

Komise: Sbor pro občanské záležitosti

Předsedkyně: MUDr. Halina Dordová.

Členové: Alois Bocek, Emilie Bocková, Anna Czudková,

Eva Kiedrońová, Emilie Sikorová, Kazimíra Martynková.

 

Komise: Školská a kulturní

Předseda: p. Mgr. Petr Majetný

Členové: Jarmila Kantorová, Mgr. Vladimír Šnajdr,

Mgr. Halina Waclawková, Anna Cieslarová.

 

 

Komise a jejich složení pro volební období 2006 – 2010

 

Komise: Sociální

Předsedkyně: Mgr. Marcela Sikorová

Členové: Zdeňka Kurková, Jana Hamroziová, Anna Luberová.

 

Komise: Místního hospodářství a životního prostředí

Předseda: Jindřich Jurzykowski.

Členové: Jiří Křok, Jiří Sikora, Vladislav Suszka.

 

Komise: Pro vyhlášení grantů na podporu kulturních, sportovních a jiných aktivit

Předseda: Vladislav Szkandera.

Členové: MUDr. Halina Dordová, Ing. Ilona Klusová, Stanislav Lisztvan, Rostislav Kolesa.

 

Komise: Stavební

Předseda: Rostislav Kolesa.

Členové: Ing. Otmar Heczko, Stanislav Sikora, Oskar Powetz, Andrea Kantorová.

 

Komise: Sbor pro občanské záležitosti

Předsedkyně: MUDr. Halina Dordová.

Členové: Alois Bocek, Emilie Bocková, Marta Bocková, Zuzana Brzuchańská,

Anna Czudková, Eva Kiedrońová, Emilie Sikorová, Kazimíra Martynková.

 

Komise: Školská a kulturní

Předsedkyně: Jarmila Kantorová.

Členové: Mgr. Vladimír Šnajdr, Mgr. Halina Waclawková, Anna Cieslarová, Pavlína Turoňová.