Důležité upozornění společnosti ČEZ Distribuce, a.s.

Upřesnění rozsahu plánovaného přerušení dodávky elektřiny včetně adres dotčených odběrných míst naleznete na našich webových stránkách www.cezdistribuce.cz/odstavky.

Na uvedených webových stránkách se odběratelé mohou rovněž přihlásit k bezplatnému individuálnímu zasílání oznámení o poruchách a plánovaných přerušeních dodávky elektřiny.

Oznámení o plánovaném přerušení dodávky elektřiny bude rovněž provedeno způsobem v místě obvyklým nebo s využitím elektronických komunikací.

Přerušení dodávky elektřiny je plánováno pouze v nezbytně nutném rozsahu, a to z důvodu prací spojených se zajištěním bezpečného a spolehlivéh o provozu distribuční sítě.

Děkujeme Vám za vstřícnost a pochopení.

ČEZ Distribuce, a. s.

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS PROSÍM KONTAKTUJTE TELEFONICKY NA LINKU 800 850 860                                        NEBO E-MAILEM NA INFO@CEZDISTRIBUCE.CZ.

první předchozí
ze 3
poslední

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie dne 31.08.2021

Upozornění na plánovanou odstávku elektřiny v dané lokalitě - rozsah je uveden v příloze celý text

ostatní | 10. 8. 2021 | Autor: Správce Webu

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie dne 24.08.2021

ostatní | 4. 8. 2021 | Autor: Gabriela Lipus

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie dne 19.08.2021

ostatní | 29. 7. 2021 | Autor: Gabriela Lipus

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie dne 03.08.2021

ostatní | 13. 7. 2021 | Autor: Gabriela Lipus

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie dne 13.07.2021

ostatní | 22. 6. 2021 | Autor: Gabriela Lipus

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie dne 23.06.2021

Upozornění na plánovanou odstávku elektřiny v dané lokalitě - rozsah je uveden v příloze. celý text

ostatní | 2. 6. 2021 | Autor: Gabriela Lipus

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie dne 14.06.2021

ostatní | 24. 5. 2021 | Autor: Gabriela Lipus

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie dne 27.05.2021

ostatní | 6. 5. 2021 | Autor: Gabriela Lipus

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie dne 20.05.2021

ostatní | 29. 4. 2021 | Autor: Gabriela Lipus

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie dne 06.05.2021

ostatní | 15. 4. 2021 | Autor: Gabriela Lipus

Oznámení o zrušení plánované odstávky elektrické

Informujeme Vás o zrušení oznámené odstávky elektrické energie, která se měla konat v části obce dne 14.04.2021 od 7:00 do 15:00 v celém původním rozsahu uvedeném v příloze této zprávy.
Omlouváme se za vzniklé komplikace a děkujeme Vám za pochopení.

ostatní | 8. 4. 2021 | Autor: Gabriela Lipus

Oznámení o zrušení plánované odstávky elektrické energie

Informujeme Vás o zrušení oznámené odstávky elektrické energie, která se měla konat v části obce dne 13.04.2021 od 7:30 do 15:30 v celém původním rozsahu uvedeném v příloze této zprávy.
Omlouváme se za vzniklé komplikace a děkujeme Vám za pochopení

ostatní | 8. 4. 2021 | Autor: Gabriela Lipus

Oznámení o zrušení plánované odstávky elektrické energie č. 110060759428

Informujeme Vás o zrušení oznámené odstávky elektrické energie, která se měla konat v části obce dne 8. 4. 2021 od 7:30 do 15:00 v celém původním rozsahu uvedeném v příloze této zprávy.
Omlouváme se za vzniklé komplikace a děkujeme Vám za pochopení.

ostatní | 6. 4. 2021 | Autor: Gabriela Lipus

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie dne 14.4.2021

ostatní | 25. 3. 2021 | Autor: Správce Webu

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie dne 13.4.2021

ostatní | 25. 3. 2021 | Autor: Správce Webu

Oznámení o plánovaném přerušení dodávky elektřiny dne 08.04.2021

Upozornění na plánovanou odstávku elektřiny v dané lokalitě je uvedeno v příloze. celý text

ostatní | 18. 3. 2021 | Autor: Gabriela Lipus

Informace o plánovaném přerušení dodávky elektřiny dne 04.03.2021

Jménem provozovatele distribuční soustavy společnosti ČEZ Distribuce, a. s., si Vás dovolujeme informovat o plánovaném přerušení dodávky elektřiny v obci Návsí. celý text

Informace o plánovaném přerušení dodávky elektřiny dne 04.03.2021

Informace o plánovaném přerušení dodávky elektřiny dne 03.03.2021

Informace o plánovaném přerušení dodávky elektřiny dne 02.03.2021

ostatní | 10. 2. 2021 | Autor: Gabriela Lipus

Informace o plánovaném přerušení dodávky elektřiny dne 10.12.2020

Upřesnění rozsahu plánovaného přerušení dodávky elektřiny včetně adres dotčených odběrných míst naleznete na našich webových stránkách www.cezdistribuce.cz/odstavky.

Na uvedených webových stránkách se odběratelé mohou rovněž přihlásit k bezplatnému individuálnímu zasílání oznámení o poruchách a plánovaných přerušeních dodávky elektřiny.
Oznámení o plánovaném přerušení dodávky elektřiny bude rovněž provedeno způsobem v místě obvyklým nebo s využitím elektronických komunikací.

Přerušení dodávky elektřiny je plánováno pouze v nezbytně nutném rozsahu, a to z důvodu prací spojených se zajištěním bezpečného a spolehlivéh o provozu distribuční sítě.

ostatní | 24. 11. 2020 | Autor: Gabriela Lipus

Informace o plánovaném přerušení dodávky elektřiny dne 23.11.2020